Kilka słów o nas

SINEO Sp. z o.o. powstała, aby wyjść poza schematy – połączyć świadczenie profesjonalnych, ale standardowych usług badań laboratoryjnych z ciągłym doskonaleniem poprzez realizację działalności R&D oraz dynamiczne odpowiedzi na potrzeby Klientów.

Jakość naszych usług jest potwierdzona certyfikatem ISO:9001:2015.

Oferujemy usługi z zakresu: geologii i geotechniki (laboratorium mechaniki gruntów, sondowanie BAT, wiercenia i dokumentacje), badania jakości wód i gruntów, promieniotwórczości środowiska oraz geofizyki (metoda tomografii elektrooporowej ERT). Ważną pozycją w naszej ofercie są badania trójosiowe wykonywane na najwyższej jakości sprzęcie firmy GDS.

Posiadamy wykształcenie inżynierskie, także geofizyczne oraz doświadczenie w prowadzeniu i dokumentowaniu badań laboratoryjnych.

Nasza oferta jest kierowana do Klientów z całej Polski, a także zagranicznych. Przyjmujemy próbki w siedzibie SINEO, odbieramy je od Państwa na terenie Trójmiasta oraz oferujemy odbiór przez kuriera na terenie Polski.

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy?

Nasz personel odpowie na Twoje pytanie

+48 574 132 386

Skontaktuj się z nami

Wypełnij poniższy, krótki formularz. Otrzymasz bezpłatną wycenę i kontakt
ze specjalistą w zakresie badania i likwidacji zanieczyszczenia gruntu.

Metale Ropopochodne Inne
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesłanym zapytaniem w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest SINEO SP. Z O.O. Więcej: Polityka prywatności.

Copyright © Sineo Sp. z o.o. / Site by: Computer Help